• Koduj z Gigantami – ,,RETROPROGRAMOWANIE”

• Trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,RETROPROGRAMOWANIE” – największą akcję edukacyjną bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży w Polsce!

Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Puławy- Pan Paweł Maj  oraz włodarze miast. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

12. edycja Koduj z Gigantami „RETROPROGRAMOWANIE” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych  ponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie: Giganci Programowania Puławy  przy ulicy Górnej 4A ,24-100 Puławy.

Tym razem tematem przewodnim będzie „RETROPROGRAMOWANIE”,

Dzięki wykorzystaniu wielu nowoczesnych środowisk programowania spróbujemy połączyć ze sobą świat dzieci i świat rodziców.

Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:

Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft

Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor

Aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie:

www.kodujzgigantami.pl

• Zaproszenie

• Społeczność szkolna serdecznie zaprasza na jasełka, które odbędą się w środę 11 stycznia 2023r. o godzinie 9:00 w budynku szkoły.

Schola młodzieżowa oraz schola dziecięca z parafii w Górze Puławskiej bardzo serdecznie zapraszają na Koncert Kolęd, który odbędzie się dnia 06 stycznia o godzinie 18.00 w kościele. W Koncercie wezmą udział między innymi uczennice z naszej szkoły: Dominika, Julia, Amelia, Tosia, Dorotka, Marta, Natalka i Zuzia.