• Dzień życzliwości

21 listopada obchodzimy światowy dzień życzliwości. Społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się w obchody tego dnia dlatego też we wtorek „Będziemy dla siebie życzliwi”. Na korytarzu na przerwach samorząd będzie losował życzliwe karteczki pt. „ Weź wykonaj podaj dalej. Wylosowaną karteczkę podajemy wybranej osobie. Ponadto będziemy pisać anonimowy list zawierający frazy z karteczek bądź własne o życzliwej treści do konkretnej osoby pisząc na złożonej kartce adresata  ze szkoły będzie je  można wrzucać do czerwonego pudełka. Po otwarciu pudełka samorząd dostarczy listy adresatom. Osoba która zbierze największą liczbę listów zostanie ”najmilszą osobą w szkole”.

Ogłaszamy też konkurs na zdjęcie pt. Życzliwość w kadrze. Zdjęcia wysyłamy do admina szkolnego FB na adres : eambroziak11@gmail.com. Następnie zostaną zamieszone na szkolnym FB. Wygra zdjęcie z największą ilością lajków.

• Święto Niepodległości

• Święto Niepodległości w Bronowicach. Śpiewajmy wspólnie dla Polski. Partyzancki piknik, kuchnia polowa, grupa rekonstrukcji historycznej Gregor, Koło gospodyń wiejskich, straż ochotnicza z Bronowic i Społeczność szkolna że Szkoły w Bronowicach zorganizowali tę uroczystość. Odbyło się odsłonięcie pamiątkowej tablicy pod Dębem pamięci im Józefa Piecyka przez pana Wójta i wnuczkę Józefa Piecyka panią Joannę Klopotowską, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

• Święto Niepodległości

• "Dla Niepodległej". Wszystkie klasy przygotowały prezenty dla Niepodległej. Były piosenki, wiersze napisane specjalnie na tę okazję, laurki i życzenia. Na zakończenie uroczystości udaliśmy się pod Dąb pamięci i tam dzieci ułożyły biało - czerwone serce z kamieni.